0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
AFC Champions League, Group B
FC Pakhtakor Tashkent
۳
۰
Shahr Khodro FC
Finished
۱۴:۳۰
Shabab AL Ahli Dubai Club
۱
۲
AL Hilal (KSA)
Finished
۱۷:۰۰
International Clubs
AFC Champions League, Group A
AL Shorta SC (IRQ)
۰
۱
AL Wahda FC (UAE)
Finished
۱۷:۳۰
AL Ahli Saudi FC
۲
۱
Esteghlal FC
Finished
۱۹:۰۰
Denmark
Superligaen
FC Midtjylland
۲
۰
Lyngby BK
Finished
۲۱:۳۰
Netherlands
دسته اول
یونگ آژاکس آمستردام
۲
۴
NAC Breda
Finished
۲۲:۳۰
Germany
2. Bundesliga
VfL Bochum
۰
۱
VfB Stuttgart
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Superliga
CA River Plate
۱
۰
CA Banfield
Finished
۰۲:۱۰
CA Central Cordoba SE
۰
۴
Boca Juniors
Finished
۰۴:۲۰
Atletico Lanus
۱
۱
Newells Old Boys
Finished
۰۲:۱۰
Czech Republic
لیگ ۱
FK Jablonec
۴
۰
1 FK Pribram
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
سوپر لیگ
Gaziantep FK
۲
۰
Caykur Rizespor
Finished
۲۰:۳۰
Antalyaspor AS
۳
۱
کاسیمپاسا
Finished
۲۰:۳۰
France
لیگ ۲
شاتورو
۳
۲
RC Lens
Finished
۲۳:۱۵
Italy
B دسته
AC Chievo Verona
۲
۰
سالرنیتانا
Finished
۲۳:۳۰
Algeria
لیگ ۱
سی‌آر بلوزداد
۱
۰
NA Hussein Dey
Finished
۲۱:۱۵
CS Constantine
۱
۱
ام‌سی وهران
Finished
۱۹:۳۰
AS Ain Mlila
۱
۱
باشگاه فوتبال اتحاد الجزایر
Finished
۱۷:۳۰
ای‌س سطیف
۳
۰
سی‌ای برج بو عریریج
Finished
۱۸:۳۰
JS Kabylie
۰
۰
پارادو
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ASO Chlef
۲
۱
US Biskra
Finished
۱۹:۳۰
USM Bel Abbes
۳
۱
NC Magra
Finished
۱۹:۳۰
Israel
لیگ برتر
Beitar Jerusalem FC
۰
۱
هاپوئل تلاویو
Finished
۲۱:۴۵
Greece
Super League 2
APO Levadeiakos FC
۲
۱
Panachaiki 1891 FC
Finished
۱۶:۳۰
A.o. Kassiopi
۱
۰
Apollon Pontou
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
لیگ ۱
Adanaspor
۰
۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
First Professional League
FC Arda Kardzhali
۰
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Club Olimpia
۴
۰
12 De Octubre De Itaugua
Finished
۰۲:۴۵
SOL De America
۳
۱
General Diaz
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A, First stage
Barcelona SC
۰
۰
Tecnico Universitario
Finished
۰۲:۱۵
India
لیگ برتر، دسته دو
ATK FC
۲
۰
Kashmir FC
Finished
۱۲:۰۰
Portugal
Segunda Liga
FC Penafiel
۰
۰
GD Chaves
Finished
۲۳:۱۵
Italy
Serie C, Girone B
Reggio Audace FC
۳
۱
FC Arzignano Valchiampo
Finished
۲۳:۱۵
Israel
Liga Alef North
Maccabi Tzur Shalom
۱
۱
SC Daburiyya Osama
Finished
۱۵:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
۲
۱
Cusco FC
Finished
۲۳:۳۰
Sport Huancayo
۱
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۲:۱۵
FBC Melgar
۱
۰
Sporting Cristal
Finished
۰۰:۰۰
Colombia
Primera A, Apertura
CD Junior FC
۰
۰
CD Once Caldas
Finished
۰۲:۴۰
Cucuta Deportivo FC
۰
۰
AD Pasto
Finished
۰۴:۴۵
Envigado FC
۴
۰
CA Bucaramanga
Finished
۰۰:۳۵
England
لیگ برتر
Chelsea FC
۰
۲
Manchester United
Finished
۲۳:۳۰
Germany
3. Liga
FC Bayern Munich II
۶
۱
هالسچر
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A1
Ferroviaria SP
۰
۰
Santos FC SP
Finished
۰۱:۳۰
Russia
FNL Cup
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
۲
۲
FK Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۴:۱۵
Russia
۲
۲
FC Rotor Volgograd
Finished
۱۱:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۰
۰
FC Khimki
Finished
۱۷:۰۰
Rodina Moscow
۲
۰
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۹:۴۵
Italy
Serie A
AC Milan
۱
۰
FC Torino
Finished
۲۳:۱۵
International Clubs
دوستانه - باشگاهی
FC Kolkheti-1913 Poti
۲
۱
FC Bakhmaro Chokhatauri
Finished
۱۳:۳۰
USV Stubenberg
۱
۲
Usv Albersdorf Prebuch
Finished
۲۲:۰۰
Dinamo St Petersburg
۱
۳
Zvezda St Petersburg
Finished
۱۰:۳۰
FC Zenit St Petersburg
۳
۱
Kairat Almaty
Finished
۱۷:۳۰
Obolon-Brovar Kiev
۱
۰
MFC Zhytomir
Finished
۱۴:۳۰
Girnik-Sport
۲
۲
FC Metalist 1925
Finished
۱۵:۳۰
Sdyushor Zenit St. Petersburg
۱
۱
FC Pskov-747
Finished
۱۴:۳۰
Fk Yadro St Petersburg
-
-
Leningradets
inprogress
۱۲:۳۰
Fc Kryvbas Kriviy Rih
-
-
Olimpik Kropyvnytskyi
inprogress
۱۴:۳۰
FC Metalist 1925
-
-
Girnik-Sport
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
India
لیگ برتر
Indian Arrows
۱
۳
Quess East Bengal FC
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
جام شمال شرقی
EC Vitoria BA
۰
۰
AD Freipaulistano
Finished
۰۰:۳۰
CS Alagoano AL
۰
۱
Botafogo FC PB
Finished
۰۰:۳۰
Portugal
U19 Championship, Phase 2
SL Benfica
۲
۱
Sporting Lissabon
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga 1
AFC Hermannstadt
۲
۲
AFC Astra Giurgiu
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
SC Beira Mar
۲
۲
Clube Condeixa
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Hannover 96 II
۲
۱
Hamburger SV II
Finished
۲۲:۴۵
Mexico
Primera Division, Clausura
Necaxa
۲
۳
Queretaro FC
Finished
۰۲:۳۰
Club Santos Laguna
۲
۱
Tigres Uanl
Finished
۰۴:۱۵
Argentina
Primera Division, Women
CA Huracan
۰
۱
CA Independiente
Finished
۲۳:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Home Farm FC
۴
۱
Tolka Rovers AFC
Finished
۲۳:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Club Atletico Rentistas
۲
۰
Club Nacional De Football
Finished
۰۲:۰۰
Cerro Largo FC
۱
۰
Danubio FC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Mineiro, Modulo I
CA Patrocinense MG
۱
۱
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۱:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Penarol Montevideo
۱
۱
CA Cerro
Finished
۲۳:۰۰
Italy
Serie C, Girone A
Carrarese Calcio 1908
۲
۱
AC Renate
Finished
۲۳:۱۵
Brazil
Carioca, Serie A, Relegation round
Americano FC RJ
۲
۰
America FC RJ
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
Primera Nacional, Group A
CA Belgrano
۱
۱
Agropecuario Argentino
Finished
۰۱:۳۰
Nueva Chicago
۱
۱
Club Atletico Temperley
Finished
۰۰:۰۰
Greece
Super League 1
OFI Kreta
۱
۰
Atromitos Athinon
Finished
۲۱:۰۰
Iraq
Iraqi League
AL Minaa
۱
۰
Naft Al-junoob Sc
Finished
۱۷:۰۰
Air Force Club
۲
۱
Al Nafit Maysan
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Primera Nacional, Group B
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۱
۰
Club Almagro
Finished
۰۰:۰۰
CA Sarmiento
۲
۱
Instituto AC Cordoba
Finished
۰۲:۰۰
Colombia
Primera B, Apertura
CD Cortulua
۲
۰
Bogota FC
Finished
۰۳:۰۰
Atletico FC
۰
۳
CD Real San Andres
Finished
۰۰:۰۰
Chile
Primera Division
Universidad De Concepcion
۱
۲
Curico Unido
Finished
۰۳:۳۰
Colo Colo
-
-
CD Universidad Catolica
Abandoned
۰۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Clausura
AD Santos De Guapiles
۰
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۲:۴۰
ADR Jicaral
۰
۰
Guadalupe FC
Finished
۰۰:۳۰
AD Municipal Grecia
-
-
دپرتیوو ساپریسا
Cancelled
۰۰:۳۰
Montenegro
1. CFL
FK Iskra Danilovgrad
۳
۰
OFK Titograd
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Reserve League
UTC de Cajamarca
۱
۱
Cusco FC
Finished
۲۰:۳۰
International Youth
U20 Copa Libertadores, Group B
Danubio Fc
۱
۳
CA River Plate (Arg)
Finished
۰۰:۳۰
Millonarios FC
۲
۲
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Defensores De Pilar
۱
۱
General Paz Juniors
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Rio Tercero
۱
۱
Sportivo Y Biblioteca Atenas
Finished
۰۳:۰۰
Juventud de Pergamino
۰
۰
Linqueno
Finished
۰۳:۰۰
Juventud Agrario De Corralito
۱
۳
Union De Oncativo
Finished
۰۳:۰۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
Deportivo Guastatoya
۰
۰
CSD Xelaju MC
Finished
۰۰:۰۰
CD Malacateco
۰
۳
Deportivo Sanarate
Finished
۰۳:۳۰
El Salvador
Segunda Division
CD Racing Junior de Armenia
۰
۰
CD Titan
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana, Clausura
Juventud Unida San Miguel
-
-
Puerto Nuevo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Jamaica
KSAFA Super League, 2nd Division
Rockfort Fc
۰
۲
Liguanea United Fc
Finished
۰۱:۰۰
Denmark Amateur
Reserveligaen, Pulje 3
AC Horsens
-
-
Sonderjyske
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Malta
لیگ برتر، دور اصلی
همران سپارتانس
۱
۰
Senglea Athletic
Finished
۲۱:۳۰