0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
AFC Champions League, Group C
Sharjah FC
-
-
Persepolis FC
inprogress
۱۹:۰۵
AL Taawoun FC
-
-
AL Duhail SC
inprogress
۱۹:۰۵
Persepolis FC
-
-
Sharjah FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
Atletico Madrid
-
-
Liverpool FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Borussia Dortmund
-
-
Paris Saint Germain
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group D
Al-Sadd
-
-
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
inprogress
۱۹:۰۵
AL Ain FC
-
-
AL Nassr FC
inprogress
۱۸:۲۵
International Clubs
AFC Champions League, Group F
FC Tokyo
۱
۰
Perth Glory
Finished
۱۳:۳۰
Shanghai Shenhua
-
-
Ulsan Hyundai
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group E
FC Seoul
۱
۰
Melbourne Victory FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangrai United
۰
۱
Beijing Guoan
Finished
۱۵:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Ohud Medina
-
-
AL Khaleej Saihat FC
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
FNL Cup
Riga FC
-
-
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۷:۰۰
FC Krylia Sovetov Samara
۳
۳
FC Tom Tomsk
Finished
۱۴:۱۵
FC Tambov
۱
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۱:۳۰
SKA Rostov
-
-
FC Mordovia Saransk
inprogress
۱۹:۴۵
Chile
Primera Division
Union Espanola
۱
۲
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
Superliga
CA Independiente
۱
۱
Arsenal De Sarandi
Finished
۰۳:۴۰
Estudiantes De La Plata
۱
۲
Defensa Y Justicia
Finished
۰۱:۳۰
England
League One
Oxford United
-
-
AFC Wimbledon
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Southend United
-
-
Gillingham FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Paraguay
Primera Division, Apertura
Club River Plate Asuncion
۴
۲
San Lorenzo
Finished
۰۱:۰۰
International Clubs
دوستانه - باشگاهی
Fk Yadro St Petersburg
۶
۰
Dinamo St Petersburg
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow
-
-
Valerenga IF
inprogress
۱۸:۳۰
FC Pskov-747
۱
۱
Zvezda St Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
Fc Van
۱
۲
Sevan FC
Finished
۱۲:۳۰
Akron Tolyatti
۲
۱
FC Chernomorets Novorossijsk
Finished
۱۱:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۲
Sokol Ostroda
Finished
۱۵:۰۰
Bukovina Chernovtsy
۱
۱
FC Podillya Khmelnytskyi
Finished
۱۵:۳۰
Krystal Kherson
۱
۱
Tavriya Simferopol
Finished
۱۵:۳۰
MFC Mykolaiv
۳
۰
Enerhiya Nova Kakhovka
Finished
۱۴:۳۰
FC Ararat Yerevan 2
-
-
FC Lokomotiv Yerevan
inprogress
۱۳:۰۰
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
۶
۱
FK Bsk 1926
Finished
۱۳:۰۰
Leningradets
۲
۱
Sdyushor Zenit St. Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
FK Trajal Krusevac
۳
۱
FK Car Konstantin
Finished
۱۵:۳۰
سنت ترویدنس
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
As Municipal Sr Brasov
-
-
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۶:۳۰
FK Vojvodina
-
-
FK Cement Beocin
Finished
۱۶:۳۰
FC Zvezda Perm
-
-
Fc Ufa-2
inprogress
۱۸:۰۰
NS Mura
-
-
NK Odranci
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Granicar Zupanja
-
-
HNK Cibalia Vinkovci
inprogress
۱۹:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
1.SK Prostejov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sv Kainach
-
-
Atus Barnbach
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
-
-
SV Viktoria Aschaffenburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Strilets Strilky
-
-
Fc Vovchatychi
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SV Stripfing
-
-
FC Mistelbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Ilzer SV
-
-
Ufc Markt Allhau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Wiener Viktoria
-
-
Korneuburg ASC Marathon
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SVU Kapfenstein
-
-
Usv Neuhaus Am Klausenbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Ismaning
-
-
SE Freising
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC/ESV Parndorf 1919
-
-
Sc Gattendorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Siegburger SV 04
-
-
Sv Windhagen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Mks Slask Swietochlowice
-
-
Ruch Chorzow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Piberstein Lankowitz
-
-
USV Edelschrott
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SC St Margarethen An Der Raab
-
-
Sv Ilztal 1962
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Montenegro
1. CFL
FK Kom
۰
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۵:۰۰
FK Mladost Ljeskopolje
-
-
FK Buducnost
Finished
۱۷:۳۰
FK Zeta Golubovci
-
-
FK Sutjeska
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
International Youth
U20 Copa Libertadores, Group C
Independiente Del Valle
۲
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Colo Colo
۳
۰
Cd Jorge Wilstermann
Finished
۰۲:۴۵
Brazil
Paulista, Serie A1
Ituano FC SP
۱
۰
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۳۰
Algeria
U21 Ligue 2
Jsm Skikda
۰
۲
Jsm Bejaia
Finished
۱۴:۳۰
DRB Tadjenant
۲
۲
Olympique Medea
Finished
۱۴:۳۰
USM El Harrach
۳
۰
Om Arzew
Finished
۱۴:۳۰
AS Khroub
۴
۱
RC Arba
Finished
۱۴:۳۰
England
لیگ ملی
Barrow AFC
-
-
Dover Athletic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Barnet FC
-
-
Harrogate Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Argentina
Primera Nacional, Group A
Estudiantes Río Cuarto
۳
۲
CA Platense
Finished
۰۳:۴۰
International Clubs
دوستانه - باشگاهی بانوان
Wfc Neman
۳
۱
Gintra Universitetas
Finished
۱۵:۴۵
Zhilstroy-2 Kharkiv
۶
۰
Ladomyr Volodymyr-Volynskyi
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
جام اسکاتلندی
Motherwell FC
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Colombia
Primera B, Apertura
Barranquilla FC
۰
۰
Real Cartagena FC
Finished
۰۴:۱۰
CD Atletico Huila
۱
۱
Fortaleza FC
Finished
۰۳:۳۰
Portugal
U19 Division 2
Maritimo
۱
۰
Grupo Sportivo Loures
Finished
۱۳:۳۰
Uganda
لیگ برتر
Vipers SC
-
-
Kampala Capital City Authority FC
Finished
۱۶:۳۰
Wakiso Giants FC
-
-
Maroons FC
Finished
۱۷:۰۰
Busoga United FC
-
-
Uganda Revenue Authority FC
Finished
۱۷:۰۰
Uganda Police Fc
-
-
Bright Stars Fc
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Mineiro, Modulo I
Coimbra EC MG
۰
۲
America FC MG
Finished
۰۳:۰۰
Netherlands
U19 Eredivisie
Willem Ii/Rkc
-
-
PEC Zwolle
inprogress
۱۹:۰۰
England
EFL Trophy, Knockout stage
Portsmouth FC
-
-
Exeter City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
International Youth
U20 CONCACAF Championship, Qualification
Saint Vincent and the Grenadines
۰
۳
Guyana
Finished
۰۲:۰۰
Nicaragua
۴
۰
Montserrat
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
جام شمال شرقی
SD Imperatriz MA
۱
۲
Fortaleza EC CE
Finished
۰۲:۳۰
Morocco
Botola
Olympique Club of Khouribga
-
-
OCS Olympique De Safi
inprogress
۱۹:۳۰
Scotland
League One
Falkirk FC
-
-
East Fife FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Tanzania
Premier League
Mbeya City FC
-
-
Lipuli FC
Finished
۱۶:۳۰
Namungo Fc
-
-
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
Polisi Tanzania Fc
-
-
Young Africans SC
Finished
۱۶:۳۰
Jkt Tanzania
-
-
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
Mbao FC
-
-
Singida United
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union Fc
-
-
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
Simba SC
-
-
Kagera Sugar
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Deportivo Riestra
۰
۰
CA Quilmes
Finished
۱۵:۳۰
CA Barracas Central Reserve
-
-
Club Almagro
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
England
League Two
Macclesfield Town
-
-
Plymouth Argyle
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Greece
Cup EPSI (Creta zone)
Poseidon Geraniou
-
-
Talos Melidoniou
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Sarmiento de Leones
-
-
Universitario de Villa Maria
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Uruguay
U19 League
CA Progreso
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Algeria
لیگ ۲
RC Arbaa
-
-
ام‌او بجایه
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Algeria
لیگ ۱
ام‌سی الجزایر
-
-
پارادو
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
International Youth
U19 Friendly Games
اسکاتلند
-
-
Czech Republic
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
International Youth
دوستانه - باشگاهی زیر ۱۹
VfL Wolfsburg
-
-
Union 1861 Schonebeck
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰